VIII kadencja - szansa na dobrą zmianę! • Aktualności • Wojciech Zubowski - Poseł na Sejm RP

Strona główna

Aktualności

wielkość tekstu: A-AA+
12 stycznia 2016, 23:08

VIII kadencja - szansa na dobrą zmianę!

Dokładnie 12 stycznia minęły dwa miesiące od zaprzysiężenia nowego rządu oraz parlamentu. Dzięki Waszemu zaufaniu i poparciu, po raz drugi mam zaszczyt reprezentować Was jako Poseł VIII kadencji Sejmu. Oprócz czynnej pracy w sali plenarnej, zasiadam także w sejmowej Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz w Komisji Gospodarki i Rozwoju. Jestem również członkiem zespołu parlamentarnego do spraw Kresów, Kresowian oraz Dziedzictwa Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczypospolitej oraz w zespole Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

To dla mnie wyjątkowe wyróżnienie ale i ogromne zobowiązanie, któremu postaram się sprostać. Wybrany ponad 10 tysiącami głosów, jestem świadomy tego jak mocno wierzycie w DOBRĄ ZMIANĘ.

Jest ona możliwa nie tylko dzięki nam - parlamentarzystom, którzy Was reprezentujemy ale dzięki Wam – wyborcom, którzy podczas spotkań, nie tylko w czasie kampanii mówiliście o swoich potrzebach, oczekiwaniach i nadziejach. Nie wolno nam zawieść Waszych nadziei, bo dzięki nim rodzi się wiara w to, że Polska może być silna i niezależna. Zasługujemy na to jak nikt inny!

Wybór Prawa i Sprawiedliwości w demokratycznych wyborach w większości traktowane jest jako przejaw naszej „niebywałej zuchwałości”. Nasze samodzielne rządy i dokonywane zmiany na rzecz Polski, nie są na rękę nie tylko opozycji ale także niektórym grupom interesu, które dotychczas miały swoje udziały w decyzjach politycznych poprzedniej koalicji.

Agresja naszych przeciwników spotęgowana jest do tego stopnia, że wszelkie sprzeciwy i spory przenoszone są na arenę międzynarodową. Jest to wręcz paradoksem, że dzisiaj demokratycznie wybrany rząd musi przyjmować takie obelgi, także ze strony zagranicznych oponentów. Świadczy to o dużej arogancji, a zarazem małostkowości poprzedniej koalicji rządzącej, która bardziej Polsce zaszkodziła aniżeli pomogła, a dzisiaj bezradnie szuka pomocy wśród instytucji międzynarodowych. Tego typu działania rodzą pytanie o to czy Polska jest jeszcze państwem suwerennym?

Przed nami czas wytężonej pracy, a jej owoce mam nadzieję okażą się bardzo dobre. Mimo, że każdy przejaw naszej aktywności jest nagminnie zwalczany nawet w mediach, to jednak zbliżający się czas pozwoli uwierzyć w lepszą Polskę.

We wszystkich sferach życia publicznego począwszy od gospodarki, a skończywszy na kulturze jest wiele kwestii, które krzywdzą Polskę i jej wizerunek.

Nie dajmy sobie wmówić, że nie da się tego zmienić!

Nowa kadencja to nowe nadzieje i nowe szanse na to, aby Polska była silna jako kraj i równorzędny partner w działaniach na arenie międzynarodowej. Stać nas Polaków na to, aby podźwignąć się z marazmu i beznadziei i zawalczyć o lepszą przyszłość dla nas samych i naszej Ojczyzny.

Jednak tylko dzięki waszemu wsparciu DAMY RADĘ!!

Pozdrawiam

Poseł na Sejm RP

Wojciech Zubowski

Galeria

wyszukiwarka

Aktualności

facebook

twitter