Jubileusz 25-lecia działalności Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnej w Głogowie • Aktualności • Wojciech Zubowski - Poseł na Sejm RP

Strona główna

Aktualności

wielkość tekstu: A-AA+
8 listopada 2017, 9:27

Jubileusz 25-lecia działalności Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnej w Głogowie

Piękny jubileusz 25-lecia działalności obchodził wczoraj Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnej przy ul. Norwida w Głogowie. Uroczystości z tej okazji odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury. Gorące słowa podziękowania dla wszystkich Osób zaangażowanych w funkcjonowanie DPS oraz najszczersze życzenia w imieniu posła na sejm RP Wojciecha Zubowskiego przekazała pani Monika Zborowska. Na ręce pani kierownik Magdaleny Jarowicz złożyła kwiaty, jako symbol pamięci i uznania.

Podczas uroczystości pani Monika odebrała podziękowania dla pana Wojciecha Zubowskiego za bezinteresową pomoc i życzliwość okazaną wychowankom DPS.

Tego samego dnia odbyły się również obchody 50-lecia Muzeum Archeologiczno – Historycznego w Głogowie. Z okazji tak szacownego jubileuszu poseł przekazał list z podziękowaniami za dotychczasowe osiągniecia i zasługi nie tylko dla naszego miasta, ale także dla kultury polskiej. Wszystkim pracownikom Muzeum życzył kolejnych, równie pięknych jubileuszy oraz wiele szczęścia i pomyślności w życiu osobistym.
(Biuro)

Galeria

wyszukiwarka

Aktualności

facebook

twitter